شهربازی رامسر

 شهربازی سرزمین رویاها(ویژه کودکان )

سرزمین رویاها دنیای کوچکی پر از هیجان جوانی است. دنیای تجربه های ناب و تازه ای که فرصت کشف شور و شوق جوانی را به شما هدیه می کند. زمانی که باید برای کشف جهان زیبا و ناشناخته پیش بروید و هرگز تسلیم نشوید. می توانید اینجا رویاهایتان را تجربه کنید!

شهربازی شهر رویاها تله کابین رامسر
سرزمین رویاها با بازسازی هنرمندانه ای از انیمیشن های جذاب دنیا که هرکدام خاطره ساز قسمتی از دوران زندگی هر کسی است محیط دلنشینی ایجاد کرده تا برای ساعاتی به دور از زندگی واقعی در میان موجودات دوست داشتنی لحظات خوشی را سپری کنید. هنگام ورود به شهربازی با استقبال کاراکتر انیمیشن محبوب فیلیک مورچه ی دوست داشتنی که نامزد جایزه اسکار نیز بوده رو به رو می شوید. سیمبا و موفازا هم از انیمیشن معروف و جذاب شیر شاه اینجا کنار شما هستند.
همچنین از جزیره ی دایناسورها مجسمه هایی غول پیکر از دایناسورها را اطراف خود می بینید. طراحان خوش ذوق از بهترین و محبوب ترین انیمیشن ها الهام گرفته است که مورد علاقه ی همه نوع سلیقه باشد و محیطی دلنشین برای تمام گردشگران عزیز فراهم باشد. بخش هایی از شهر بازی با فروشگاه ها و عرضه کننده پارک فودهای متنوع با طراحی زیبای کارتونی و پوشیده در گیاهان بسیار بزرگ فضای دوران ژوراسیک محیط جذابی خلق نموده اند. در عصر ژوراسیک قارچ های غول پیکرو دایناسور های بسیار بزرگ در ابعاد طبیعی وبسیار بزرگ دنیای واقعی همه جا دیده می شوند. این انیمیشن زیبا و پر زحمت که ژوراسیک از آن الهام گرفته برنده ۴ جایزه و نامزد ۱۶ جایزه از جشنواره های معتبر بین المللی شده است. از سایر امکانات سرزمین رویاها سینمای ۶ بعدی و سن اجرای موسیقی زنده می باشد که سرگرمی های بیشتر و محیطی مفرح تر را برایتان فراهم کرده است.
در ضمن کافی شاپ سرزمین رویاها با فضایی دلنشین و دوست داشتنی آماده ی پذیرائی از جوانان و گردشگران عزیز می باشد.
شهربازی شهر رویاها تله کابین رامسر
سرزمین رویاها شامل تفریحات زیر می باشد
ماشین کوهستان
ماشین کوهستان سرزمین رویاها تله کابین رامسر
ماشین کوهستان ماکت خیابان کوچک و زیبایی است با پلها و ماشینهای کوچک و فانتزی که رویا و تخیل هر کودکی را متجلی می کند. یک ترافیک واقعی اما روان از ماشین های کارتونی و فانتزی که دل چندین کارتون محبوب کودکان بیرون آمده اند تا خردسالان را با خود به دل افسانه هایشان ببرند. جایی که همه بچه ها می توانند مثل پدرو مادرها ماشین خود را برانند و از زیر و روی پل ها عبور کنند. تماشای شادی کودکان در این بازی جذاب ، برای همه بزرگسالان دیدنی است چه رسد برای پدر و مادرهایی که محو تماشای شادی کودکانشان باشند.
ساعت کار : ۱۰ الی ۲۴
سن مجاز برای ماشین کوهستان ۵ الی ۱۲ سال و وزن مجاز برای هر ماشین حداکثر زیر ۳۸ کیلوگرم و قد بالای یک متر است.
قیمت : ۶,۰۰۰ تومان


قطار کرم میوه
قطار کرم میوه سرزمین رویاها تله کابین رامسر
این ترن زیبا فانتزی کوچکی از ترن کاستر های ویژه است که مورد توجه همه کودکان است. دنیای کارتونی مملو از فانتزی های حیوانات است. دنیای کوچک حشرات برای همه کودکان سرشار از شگفتی و کنجکاوی است. یک هیجان سرعتی مناسب با سن خردسالان به همراه فانتزی کوچک شدن به اندازه یک کرم زیبا ، وسوسه فریبنده ای است که هیچ کودکی از آن بی تفاوت نخواهد گذشت. دنیای کوچولوهای ما تا اندازه ای متفاوت از واقعیت های قابل لمس برای ماست. مقیاس های ادراکی آنها متفاوت است. طراحان این بازی با آگاهی از آن توانسته اند ، دنیای متفاوتی با سلایق خردسالان خلق کنند و شادی را به کودکان ما هدیه دهند. از شادی کودکانتان لذت ببرید.
ساعت کار : ۱۰ الی ۲۴
سن مجاز برای ماشین کوهستان ۵ الی ۱۲ سال و وزن مجاز برای هر ماشین کمتر ۳۸ کیلوگرم و قد بالای یک متر است.
قیمت : ۶,۰۰۰ تومان


چرخ و فلک زمینی
چرخ و فلک زمینی سرزمین رویاها تله کابین رامسر
همیشه یکی از محبوبترین و خاطراه انگیز ترین دستگاه های شهربازی ها برای کودکان و خردسالان چرخ و فلک گردان و موزیکال است. این وسیله بازی زیبا با کالسکه های جادویی ، اسب های تک شاخ و موجودات ریز و درشت و فانتزی مکانی سرشار از رویاهای کودکانه است. جایی که مملو از الهامات کودکانه برای خلق دنیاهای فانتزی آنهاست.
ایجاد محیطی ایمن با امکان همراهی والدین برای کودکان با همراهی یک موسیقی شاد و کودکانه از ترانه های جذاب ، هدف اصلی طراحان این بازی بوده است.
نوستالژی چرخ و فلک های کودکی ما تا این وسیله زیبا و خلاقانه فاصله زیادی دارد اما آنچه برای ما و کودکانمان مشترک خواهد بود احساسی مملو از شادی و نشاط هنگام سوری روی این گردونه شادی هاست.
ساعت کار : ۱۰ الی ۲۴
استفاده کودکان با قد بالای ۱۲۰ سانتیمتر ، سن ۴ الی ۱۲ سال و وزن کمتر از ۳۸ کیلوگرم به همراه یکی از والدین در کنار کودک بلامانع است
قیمت : ۶,۰۰۰ تومان
سفینه فضایی
سفینه فضایی سرزمین رویاها تله کابین رامسر
جنگ های فضایی و قهرمانانی که با بشقاب پرنده ها به فضا برخاسته و به شکار اهریمن می روند یک فانتزی آشنای کودکان است.
نبردی تمثیلی از دنیای خوبی و بدی که از کارتون های محبوب کودکان به دنیای شهربازی قدم گذاشته است. این وسیله جذاب برای کودکان داستان سرای ما سرشار از الهام است. جایی که خود را در شخصیت مرد عنکبوتی و سوپر من می بینند و به تعقیب شخصیت های بد داستان می پردازند. به راستی کودکان این قوه تخیل و ذوق شاعرانه را از کجا آورده اند؟ این بار که سرزمین رویاها آمدید به چهره کودکانتان که سوار بر سفینه ها، به دنیای خیال وارد می شوند بیشتر دقت کنید.
ساعت کار : ۱۰ الی ۲۴
سن مجاز برای سفینه فضایی ۱۰ الی ۱۵ سال و وزن مجاز حداکثر ۳۸ کیلوگرم با حداقل قد ۱۲۰ سانتیمترمی باشد.
قیمت : ۶,۰۰۰ تومان


سفینه
سفینه سرزمین رویاها تله کابین رامسر
پیچ و تاب یک سفر فضایی هیجان بی بدیلی برای کودکان خواهد داشت.
سفینه نسل جدیدی از بشقاب پرنده هاست که با طراحی متفاوت صندلی ها به تجربه ای شورانگیز برای کودکان بدل شده است. چرخ زدن و حرکت های پاندولی آن برای کودکان پرشور بسیار جذاب است. این وسیله نمونه ای کوچک از پاندول فضایی است. تنش آن کم شده و صندلی ها با حس ایمنی بیشتر طراحی شده اند. تا کودکان بتوانند از هیجان آن بدون احساس ترس و نگرانی لذت ببرند. به عکس دستگاه های بزرگسالان محل اتکا و دستگیره هایی که بتوانند احساس ایمنی را ایجاد نمایند در این وسیله تدارک دیده شده تا شادی بخش کودکان و نوجوانان با احساسات لطیف و شکننده باشد. اما همچنان این وسیله یکی از وسیله های بازی جذاب برای نوجوانان ماجراجوست که احساس هیجان آن و ماجراجویی زیادی را طلب می کند.
ساعت کار : ۱۰ الی ۲۴
سن مجاز برای سفینه ۱۰ الی ۵۰ سال و وزن مجاز برای استفاده حداکثر ۷۵ کیلوگرم با حداقل قد ۱۲۰ سانتیمتر است.
قیمت : ۶,۰۰۰ تومان


ستاره دریایی
ستاره دریایی سرزمین رویاها تله کابین رامسر
ستاره دریایی از سومین نسل چرخ و فلک های کودکان است .
موسیقی زیبا و حرکات نرم در کابین های رنگی برای کودکان، رویایی و شیرین است. برای کودکانی که روح لطیف دارند این وسیله یک شادی کامل است.
افت و خیز کابین ها در چرخش ملایم دور محور اصلی و چرخش ثانویه هر کابین به تنهایی شادی بخش کودکان خواهد بود. حرکت های آن به نحوی ملایم ، با شتاب کنترل شده طراحی شده تا سلامت کودکان را تضمین نماید. و در هیچ حرکتی تنش خطرناک وجود ندارد.
ساعت کار : ۱۰ الی ۲۴
سن مجاز ۶ الی ۱۵ سال و استفاده کودکان با قد بالای ۱۲۰ سانتیمتر و وزن تا ۳۸ کیلوگرم مجاز است.
قیمت : ۶,۰۰۰ تومان


سرسره چرخان
سرسره چرخان رولرکاستر سرزمین رویاها تله کابین رامسر
رولرکاسترها یا دستگاه های ریلی و چرخشی یکی از پرهیجان ترین وسیله های شهربازی های دنیا هستند.
نمونه حاضر از لحاظ سرعت و ارتفاع جزو سایزهای میانه است اما دو مشخصه گردشی و تک کابین بودن آن، چالاکی و هیجان خاصی به آن بخشیده است. در عین حال ایمنی و تنش ، آن را در حد قابل قبول تر کنترل می نماید. تجربه آن را به دوست داران هیجان ملایم توصیه می کنیم. هرچند که سرعت آن از حد مجاز هرگز بیشتر نخواهد شد اما ترکیب آن با نیروی گریز از مرکز و چرخش کابین باعث ایجاد حس تناوبی در سرعت می گردد که لذت حرکت در پیچ های تند ریل هوایی را چند برابر می کند. تجربه ای که جز با سوار شدن در آن قابل درک نیست. ایمنی این وسیله تضمین شده و مورد تایید کلیه استانداردهای روز دنیاست.
ساعت کار : ۱۰ الی ۲۴
سن مجاز ۱۲ الی ۴۰ سال و استفاده با قد ۱۵۰ و حداکثر وزن ۷۰ کیلوگرم مجاز می باشد.
قیمت : ۱۲,۰۰۰ تومان


فنجان چای
فنجان چای سرزمین رویاها تله کابین رامسر
فنجان چای یک وسیله کلاسیک شهربازی به شمار می رود.
میز و صندلی های گردان که به شکل فنجان طراحی شده اند و به دور قوری خود می گردند، ایده ای است که از کارتون های کلاسیک والت دیزنی گرفته شده است.
کوچکترها و بزرگترها با هم می توانند از آن لذت ببرند. این وسیله را به نوعی بازی مادربزرگ ها می نامند اما به نظر من تجربه فانتزی آن بقدری جذاب است که همه از آن لذت خواهیم برد، مهم نیست چه سنی و چه سلیقه ای داشته باشید یک فانتزی ملایم همه را سر ذوق خواهد آورد. دل به موسیقی بسپارید و از آن لذت ببرید.
ساعت کار : ۱۰ الی ۲۴
استفاده کودکان با قد بالای ۱۲۰ سانتیمتر ، سن ۶ الی ۱۵ سال و وزن کمتر از ۳۸ کیلوگرم به همراه یکی از والدین بلامانع است.
قیمت : ۶,۰۰۰ تومان


ترامپولین
ترامپولین سرزمین رویاها تله کابین رامسر
صفحات ترامپولین یک تفریح شناخته شده در بین کودکان است . صفحات و تورهای کششی باعث می شوند تا انرژی پرشی چند برابر شده و زمین خوردن ها آرام و همراه برگشت مجدد به هوا پر نشاط و مفرح باشد .
کودکان همیشه از این تفریح استقبال می کنند. طراحی استاندارد بدنه و استفاده از محافظ ابری در قسمت های خطرناک دستگاه ، یک تفریح امن را برای کودکان تدارک دیده است. علیرغم دستگاه های مکانیکی و متحرک در شهر بازی ها ، این وسیله ساده با تخلیه انرژی حرکتی کودکان می تواند نشاط و شادی را به نحوی متفاوت برای کودکان فراهم کند. حرکت های آکروباتیک ساده که با کمک ترامپولین انجام می شود ، پرشهای بلند و پر انرژی ، کودکان را به دنیای رویاهایشان می کشاند و احساس قهرمان بودن آنها را پر از شور و نشاط می کند. از این رو این وسیله ساده را دست کم نگیرید و حس زیبای آن را به کودکان هدیه کنید.

ماشین ضربه ای 
بله همان ماشین برقی قدیمی خودمان . به همان جذابیت. با ماشین های جدید و به روز شده.
دنیایی برای همه کودکان و بزرگسالان که هر چه می خواهند دنبال هم بروند و تعقیب و گریز کنند. بدون قانون، بدون خسارت و بدون جریمه …
ساعت کار : ۱۰ الی ۲۴
دنیایی برای همه کودکان و بزرگسالان که هر چه می خواهند دنبال هم بروند و تعقیب و گریز کنند.سن مجاز ۷ الی ۶۰ سال ، قد بالای ۱۰۰ سانتیمتر و وزن کمتر از ۷۵ کیلوگرم است.
قیمت : ۱۲,۰۰۰ تومان
 
 
 
این روزها برای خوش گذراندن بیشتر ، هیجان را به تفریحات دیگر ترجیح می دهیم. مثلا رفتن به یک شهر بازی شلوغ و پر سرو صدا و مملو جوان های سرزنده، بسیار جذاب تر از مکان های خلوت یا خالی از شور و حال است، یکی از همین شهر بازی هایی که می شود اوج هیجان را آنجا تجربه کرد. سرزمین رویاهاست…
سرزمین معروف به آدرنالین که برای کشف نهایت تنش و ویژه استفاده جوانان طراحی شده و به واقع آدرنالین خون شما را به میزان بالایی افزایش می دهد و در پایان آرامش عمیقی در بدن ایجاد می نماید. لازم است بدانیم هیجان این دستگاه ها به قدری بالاست که تحمل آن برای کودکان و سالمندان ممکن نیست.
وارد سرزمین رویایی می شویم.
سر و صدای بلند جوان ها که از سر شوق و هیجان زیاد است به گوش می رسد. به هر سمتی که نگاه کنیم عده زیادی ایستاده اند و با اشتیاق فراوان در انتظار تجربه بازی های جدیدی هستند. همه مشغول تفریح و شادی و سپری کردن شیرین ترین و فراموش نشدنی ترین لحظات در این سرزمین رویایی هستند. هیاهوی اینجا انرژی مثبت مضاعفی دارد که نا خود آگاه مجذوب این دستگاه های بزرگ و سرگرم کننده می شویم. با صدای خنده و شادی بقیه به وجد می آییم و با حس و حال شاد و با نشاطی به سایر جوان هایی که برای تجربه مهیج ترین لحظات خود به این سرزمین آمده اند ملحق می شویم. جذابیت های اینجا ناتمام است. شهر بازی جوانان می تواند بهترین گزینه برای کسانی باشد که دارای سلامت کامل جسمی هستند و علاقه مند به تفریح در بهترین سطح شهر بازی هستند زیرا این مکان در کوهپایه و مجاورت ساحل قرار دارد و می تواند لذت هر تفریح و بازی را چند برابر کند. این زیبایی ها هیچ جای دیگری قابل لمس نیست. اینجا میتوان جوانی را تجربه کرد!
سرزمین آدرنالین شامل تفریحات زیر می باشد


سقوط آزاد
برای شروع، سقوط آزاد گزینه مناسبی است.
ارتفاع همیشه یکی از بهترین و مهیج ترین بخش تفریحات برای ما می باشد. تصور کنید در ارتفاعی با حدود بیست و شش متر فاصله از زمین، با ایمنی کامل هستید و قرار است چندین بار با سرعت به سمت زمین بیایید و دوباره به همان ارتفاع برگردید، بی شک لحظات هیجان انگیزی را پشت سر 
می گذارید …
حالا برای امتحان بازی به انتهای صف طولانی میرویم. به دستگاه نگاه می کنیم و حرکات پی درپی اش را دنبال می کنیم. دیدن چهره هایی که منتظر رسیدن به نقطه ی اوج هستند جالب و دیدنی ست… زمان سقوط آزاد است!
سقوط آزاد سرزمین رویاها تله کابین رامسر
 به محض استارت حرکت، صدای جیغ و هیاهو به گوش می رسد و لبخند بی اراده ای روی لبهایمان می نشاند.
جالب است، بدانید امتحان این دستگاه بازی مثل یک سقوط واقعی. با سرعت واقعی یک سقوط آزاد از یک آپارتمان هفت طبقه است که هیچ خطری وجود ندارد ! حتی تصورش هم مهیج و نفس گیر است !
ساعت کار : ۱۰ الی ۲۴
سقوط آزاد مثل یک سقوط واقعی. با سرعت واقعی از یک آپارتمان هفت طبقه است . شرایط مجاز سن بالای ۱۵ الی ۴۰ سال ، قد بالای ۱۴۰ سانتیمتر و وزن کمتر از ۷۵ کیلوگرم می باشد.
قیمت : ۱۵,۰۰۰ تومان


برج مبارز ( تاب زنجیری )
برج مبارز بدون اغراق بهترین منبع هیجان و انرژی در کل سرزمین رویایی ست که تبدیل به واقعیت شده!
برج مبارز تاب زنجیری سرزمین رویاها تله کابین رامسر
همه ی ما از دوران کودکی و حتی نوجوانی خاطرات زیادی از تاب سواری و لذت شیرینش به ذهن سپرده ایم، حالا تصور کنید تاب سواری در ارتفاع با معلق بودن در بین آسمان و زمین و به نوعی پرواز همراه باشد.
تجربه ترس از پرت شدن و هیجان کنار هم احساس وصف نشدنی ست. که آدرنالین خون را تا حد زیادی بالا می برد. قطعآ هیچکس حاضر نیست تاب سواری و پرواز را در ارتفاعی حدود ۳۰ متر از دست بدهد .
تجربه برج مبارز اول از هر چیزی نیاز به افراد شجاع دارد ، پس اگر واقعاً این شجاعت را دارید حتما این دستگاه را امتحان کنید.
ساعت کار : ۱۰ الی ۲۴
برج مبارز ، قطعا برای کودکان توصیه نمی شود ، ارتفاع آن حدود ۳۰ متر می باشد.شرایط مجاز سن بالای ۱۵ الی ۴۰ سال ، وزن زیر ۷۵ کیلوگرم و قد بالای ۱۵۰ سانتیمتر می باشد.
قیمت : ۱۵,۰۰۰ تومان

پاندول فضایی
اگر به حرکات کششی و دورانی معلق در هوا علاقه دارید این پاندول بزرگ بسیار مناسب است.
پاندول فضایی سرزمین رویاها تله کابین رامسر
نوبت به پاندول فضایی رسیده افراد زیادی سوار دستگاه شده اند، همه مشتاق شروع حرکت هستند.
در این بخش ارتفاع و حرکات چرخشی را باهم تجربه می کنند. مثل پاندول یک ساعت به چپ و راست در قوس ۱۸۰ تا ۲۲۰ درجه و تا ارتفاعی حدود بیست متر پرتاب می شوند و دور خود می چرخند. با هر حرکت انرژی خاصی از فضا به بدن وارد می شود و حس جدیدی به سوار آن منتقل می کند.
اینجا ارتفاع ،سرعت، پرتاب، چرخش و کشش از چپ و راست احساس شگفت انگیزی دارد که هرگز جای دیگری تجربه نشده…
اما با توجه به هیجان وصف ناپذیری که موج می زند قابل ذکر است فشارهای وارد بر سیستم عصبی و گردش خون در این دستگاه به صورت ایمن و در محدوده مجاز باقی مانده و هیچ مشکلی به وجود نخواهد آورد.
ساعت کار : ۱۰ الی ۲۴
مثل پاندول به چپ و راست در قوس ۱۸۰ تا ۲۲۰ درجه و تا ارتفاعی حدود بیست متر پرتاب می شوند.شرایط مجاز سن ۱۲ الی ۴۰ سال ، قد بالای ۱۵۰ سانتیمتر و وزن کمتر از ۷۵ کیلوگرم می باشد.
قیمت : ۱۵,۰۰۰ تومان

 
 
سایر تفریحات شهر بازی رامسر
باشگاه پینت بال آرتمیس
پینت بال سرزمین رویاها تله کابین رامسر
شطرنج زنده یا پینت بال بازی استراتژیک و مهیجی است که به صورت گروهی و نبرد توسط سلاح های جنگی انجام می شود، با این تفاوت که به جای گلوله های خطرناک از توپ های ژله ای پر شده از نوعی رنگ بی خطر استفاده می شود. از جذابیت های اعظم این بازی به کارگیری استراتژی های بسیار متنوعی ست که تا کنون بیش از ۱۰۰ استراتژی و سناریوی مختلف برای آن تعریف شده است و مراحل بازی توسط آن شکل می گیرد. این استراتژی ها با توجه به سطح بازیکنان به کار گرفته می شود که معروف ترین آنها سناریوی فتح پرچم و نبرد تا آخرین نفر است که طرفداران زیادی در بین بازیکنان دارد. این بازی از بدو ورود به دنیای بازی های فیزیکی و استراتژیک مورد توجه و استقبال جوانان زیادی قرار گرفته که آن را تبدیل به یک ورزش مفرح در بین علاقمندانش کرده.
باشگاه پینت بال آرتمیس در مجتمع شهر سبز برای ایجاد لحظات خوش بازیکنان و گردشگران کلیه تجهیزات استاندارد این ورزش شیرین را مهیا کرده و در اختیار آنها قرار داده تا با سپری کردن لحظات زیبا خاطرات خوشی به جای بماند.
ساعت کار : ۱۰ الی ۲۴
مدت بازی ۳۰ دقیقه و تعداد ۵۰ گلوله.
قیمت : ۳۰,۰۰۰ تومان
گلوله اضافه برای هر نفر (۵۰ گلوله ).
قیمت : ۱۵,۰۰۰ تومان

سینمای چند بعدی
مطمئناً همه ی ما، برای یک بار به سینما رفته ایم و به این موضوع فکر کرده ایم که ای کاش می توانستیم حضور واقعی در بسیاری از صحنه های فیلم داشته باشیم اما همیشه برایمان مثل یک رویای دست نیافتنی بود…
حالا یک خبر خوش!
سینمای 6 بعدی سرزمین رویاها تله کابین رامسر
سینما شش بعدی تجربه ی ایده آل برای دوستداران صحنه های هیجان انگیزاست… از الان می توانیم سینما را به گونه ای دیگر و به صورت کاملا واقعی تجربه کنیم، سینمای ۶ بعدی رامسر یکی از بهترین مکان ها برای کسانی است که به فیلم و فضای واقعی علاقمندند.
وقتی فیلم شروع می شود صفحه بسیار بزرگی آن هم در بزرگترین سالن سینمای چند بعدی کشور با بزرگترین و عریض ترین پرده ی سینما جلوی رویمان قرار می گیرد و حس واقعی با دیدن تمام جزئیات را تجربه می کنیم.
احساس بسیار متفاوت و جالبی ست که می توانیم خود را کاملا داخل صحنه های اکشن و ترسناک فیلم تصور کنیم یعنی فقط به جای بهره گیری از دو حس بینایی و شنوایی ، می توانیم هر پنج حس بینایی، شنوایی، لامسه، حرکت، تعادل و بویایی را تحریک کنیم. به طوری که با هر ضربه ای تکان می خوریم. در آفتاب کویر؛ گرما و در برف و طوفان ،سرما را با جسممان احساس می کنیم . حتی ریزش باران در فیلم خیسمان می کند و حمله ی حیوانات و موجودات یا حس سقوط به یک دره ی عمیق ما را حسابی به وحشت می اندازد زیرا ما درون فیلم هستیم و قادریم تمام لحظات و حوادث را حتی به صورت فیزیکی لمس کنیم و این بی نظیر ترین تجربه ای ست که هر علاقمند به سینما و فیلم را ترغیب می کند.
این سینمای بزرگ مجهز به آخرین نسل از صندلی های شتاب دهنده با توان دو برابر جاذبه ی زمین می باشد.همچنین در این سالن امکان استفاده از کنسول های بازی واقع نما با شبیه سازی های نسل هفتم و استفاده از یک کنسول ویدئو گیم نسل ششم موتور سواری یا اتومبیلرانی وجود دارد که کمتر از حضوردر یک رالی واقعی نیست و جوانان و نوجوانان به خوبی با این نسل آشنا و به آن علاقمند هستند .
تجربه ی واقعا بی نظیر این سالن را به همه ی جوانان توصیه می کنیم.
ساعت کار : ۱۰ الی ۲۴
این سینما مجهز به آخرین نسل از صندلی های شتاب دهنده با توان دو برابر جاذبه ی زمین می باشد.
قیمت : ۱۵,۰۰۰ تومان

قلعه وحشت
یکی دیگه از سرگرمی های پر هیجان شهربازی سرزمین رویاها که باعث میشه تا اوج هیجان رو تا بالاترین حد ممکن تجربه کنید ، قلعه وحشت هست. همه ی اونایی که در موردش حرف میزنن فکر می کنن که خیلی معمولیه یا بهتر بگم فقط برای ترسوندن بچه ها ساخته شده ، اولش میگن این که چیزی نیست و مسخره به نظر می رسه و وقتی از قلعه بیرون میان یا تا یه ساعت حرفی نمیزنن یا از ترس همش می خندن تا معلوم نشه دارن ترسوشون رو پنهان می کنن.
قلعه وحشت سرزمین رویاها تله کابین رامسر
قلعه وحشت شهر سبز سمت راست درب ورودی شهربازی وجود داره و همه به اسم قلعه وحشت رامسر می شناسنش. شما هم می توانید با حداقل یه بار امتحان کردنش ، جرات و جسارت خودتون رو بسنجید . فقط اگه… فقط یکمی می ترسید بهتون پیشنهاد می کنم قبلش واسه کسی کلاس نذارید که ترس نداره یا بی خیال این که چیزی نیست … !
برنامه های قلعه وحشت سرزمین رویاها بسیار جالب ، جذاب و ترسناک هست و در حالی که شما مشغول تجربه کردن اتفاقات و ماجراهای داخل راهروها و دکور متفاوت و ترسناک قلعه وحشت هستید ، یه سری عکس هم از شما ثبت میشه ، که موقع خروج می تونید با پرداخت یه هزینه ی جزیی خاطره ی این تجربه جذاب و پرهیجان رو به یادگار داشته باشید.
ساعت کار : ۱۰ الی ۲۴
سن مجاز ۱۲ الی ۵۰ سال است و برای استفاده باید از سلامت جسمی کامل برخوردار باشید.
قیمت : ۲۰,۰۰۰ تومان

تله فتو : واحد عکس و گریم کودک
خاطرات خوش تنها با عکس ماندگار می شوند! یکی از امکانات خوب تله کابین رامسر تله فتو است که در هر کجای مجموعه قابل دسترس است. مجموعه تله فتو با بهره گیری از سیستم شبکه wifi و دوربین های مجهز و تیم عکاسی ، هر لحظه که اراده کنید خاطرات شما را ثبت می کند و بلافاصله به هر شکل که مایل باشید به شما تحویل می نماید. به علاوه ، تله فتو برای بچه ها یک آتلیه گریم و نقاشی روی چهره دارد که می تواند نقاشی های زیبا از شخصیت های محبوب کارتونی را روی چهره ی کودکان نقاشی کند و رویای شاد کودکان شما را برآورده کند.
تیم عکاسی تله فتو در بهترین و زیباترین نقاط مجموعه با تجهیزات حرفه ای و مناسب خاطرات شما را ثبت و جاودانه می کنند. دکورهای ویژه و اختصاصی این تیم و دسترسی به نقاطی که شما به صورت سلفی و شخصی هرگز نمی توانید چنین تصاویر زیبا و خلاقانه ای تهیه کنید ، فرصت تکرار نشدنی برای شماست.
تله فوتو سرزمین رویاها تله کابین رامسر
تله فتو یک تیم خاطره ساز واقعی برای شماست، به گونه ای که تصاویر ثبت شده در لحظه به سرورهای مرکزی انتقال داده می شود و تیم حرفه ای با ویرایش و پرداخت عکس ها، تصاویر بی نظیر زیبا و حرفه ای را به شما تقدیم می کند.
شما می توانید تصاویر را با بالاترین کیفیت بر روی حافظه ، سی دی و یا چاپ بر روی کاغذ عکس ، شاسی ام دی اف و یا حتی بشقاب و لیوان دریافت نمایید و سالها بعد با دیدن این عکس ها خاطرات خوش خود را یادآوری کنید و لذت ببرید.