کافه رستوران ایتالیایی گوستو

مازندران، رامسر، بلوار رزاقی
یكی از كافه رستوران های معروف شهر رامسر كه طرفداران بسیاری دارد و سبك كارش ایتالیایی است كافه رستوران گوستو است.این فست فود ایتالیایی نزدیک هتل بزرگ رامسر و مجتمع تجاری آرامش هستش. دکوراسیون زیبایی داره و میز و صندلی برای سرو غذا هم در داخل و هم در بیرون هستش. این رستوران دوقسمت كافه و رستوران دارد كه جدا از هم هستند. اگر كنار پنجره بنشینید منظره روبروی كافه كوه های رامسر است كه بسیار چشم نواز است. پیشنهاد می کنم ا ...

img1

قیمت نسبت به کیفیت

۵.۰

img1

نحوه برخورد کارکنان

۵.۰

img1

موقعیت مکانی

۵.۰

img1

تمیز بودن

۵.۰

img1

کیفیت لوازم

۵.۰

img1

امکانات

۵.۰

یكی از كافه رستوران های معروف شهر رامسر كه طرفداران بسیاری دارد و سبك كارش ایتالیایی است كافه رستوران گوستو است.این فست فود ایتالیایی نزدیک هتل بزرگ رامسر و مجتمع تجاری آرامش هستش. دکوراسیون زیبایی داره و میز و صندلی برای سرو غذا هم در داخل و هم در بیرون هستش. این رستوران دوقسمت كافه و رستوران دارد كه جدا از هم هستند. اگر كنار پنجره بنشینید منظره روبروی كافه كوه های رامسر است كه بسیار چشم نواز است. پیشنهاد می کنم اگر به شهر زیبای رامسر سفر کردید و اهل فست فود ایتالیایی هستید حتما به اینجا سری بزنید.

اجاره ویلا مازندران

اجاره ویلا رامسر

مناسب برای معلولین

نشانی : مازندران، رامسر، بلوار رزاقی

شماره تماس : ۵۵۲۲۵۴۰۹-۰۱۱

ساعات کاری: ۱۲ تا ۲۴

 
۱۳۹۸/۷/۱۰

کیفیت غذا بسیار عالی . برخورد پرسنل محترمانه. هم فضا باز داره و هم بسته. قیمت غذا ها هم بد نیست ،نسبت به کیفیتش ارزش داره . برگرهاش عالیه پیشنهاد میکنم امتحان کنید . پاستا و پیتزاشم خوش مزه اس پاتوق همیشگی ما وقتی میریم رامسر ?

اقامتگاه های پیشنهاد میدالس