باغ موزه پروانه ها

اصفهان، اصفهان، اتوبان شهید حبیب اللهی – میدان سهروردی – خیابان الفت- پارك جنگلی ناژوان
باغ موزه پروانه ها در محدوده پارك طبیعی ناژوان در فضایی به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع واقع شده كه در آن بیش از ۱۰۰ گونه گل و گیاه از جمله درختچه فردوس، درختچه سیكاس، درختچه لیندا، انواع بنجامین­ها، انواع فیكوس­ ها، انواع بگونیا، آگاو و .... در یك فضای زیبا و دل­انگیز در اختیار بازدیدكنندگان قرار دارد. در سه نقطه از این باغ با بدنه سازی­های انجام شده تعداد ۴۸ عدد قاب شامل ۲۲۰۰ پروانه زیبا و رنگارنگ به نمایش گذاشته شده است . ...

img1

قیمت نسبت به کیفیت

۳.۰

img1

نحوه برخورد کارکنان

۳.۰

img1

موقعیت مکانی

۴.۰

img1

تمیز بودن

۴.۰

img1

کیفیت لوازم

۴.۰

img1

امکانات

۳.۰

باغ موزه پروانه ها در محدوده پارك طبیعی ناژوان در فضایی به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع واقع شده كه در آن بیش از ۱۰۰ گونه گل و گیاه از جمله درختچه فردوس، درختچه سیكاس، درختچه لیندا، انواع بنجامین­ها، انواع فیكوس­ ها، انواع بگونیا، آگاو و .... در یك فضای زیبا و دل­انگیز در اختیار بازدیدكنندگان قرار دارد. در سه نقطه از این باغ با بدنه سازی­های انجام شده تعداد ۴۸ عدد قاب شامل ۲۲۰۰ پروانه زیبا و رنگارنگ به نمایش گذاشته شده است .


رزرو اقامتگاه در استان اصفهان

مناسب برای معلولین

نشانی : اصفهان، اصفهان، اتوبان شهید حبیب اللهی – میدان سهروردی – خیابان الفت- پارك جنگلی ناژوان

شماره تماس : ۳۷۷۸۰۰۵۰-۰۳۱

ساعات کاری: ۸:۳۰الی ۲۰

 
۱۳۹۸/۷/۱۰

در واقع اینجا یک باغ هستش با درختچه های مختلف مثل سیکاس،لیندا....که فضای فوق العاده مطبوع و لوکیشن های زیبایی واسه عکاسی داره مثل جوی های آب.در چند قسمت این باغ روی دیوار قاب زده اند و پروانه های خشک شده را در آن قرار داده اند.

تورهای پیشنهاد میدالس

هتل های پیشنهاد میدالس

مراکز تفریحی پیشنهاد میدالس